1) Velká voda 2) CACIB Angelkika Zašovský květ

28. června 2009 v 18:46 | Zašovský květ |  Aktuálně
Fotky +Více

Je neděle odpoledne, venku opět prší. Po dopolední procházce mají obě naše chlupatice pohodu v kuchyni s paničkou. Aby jsme zahnali jejich nudu, přidělila jsem každé obrovskou uzenou telecí kost. Hodinu s ní bojovaly a pak byly tak nadřené, že spí obě jak berušky. Tyto pamlsky jsou úžasné! Krásně voní, je na nich cost chrupavky, zbytky masa a ony nemají šanci ji zlikvidovat na posezení. Vždycky ji na pár dní uschovám a příležitostně ji holky dostanou. Tak nám vydrží aspoň měsíc, jen musím hlídat, ať se nezkazí. A hlavně krásně čistí zuby a i zubní kámen.
Obě naše hoviholky bydlí od středečních záplav doma. Arinka sice spává doma celoživotně, ale Baxa má království v prostorném kotci. Mnohdy si vleze do boudičky i přes den a má klid. Bohužel voda se dostala až do kotce a obě boudy nasákly vodu. Ale páneček všechno pohotově rozebral, hadicí s vodou vyčistil a teď koteček natírá, vylepšuje a dává do kupy. Snad se brzo ukáže sluníčko, ať všechno může vyschnout.Zahradu se nám podařilo jakž-takž vyčistit s pomocí našich kamarádů. Na vyčištění studny jsme přizvali hasiče. V pátek večer, už to tady vypadalo zase jako u lidí. Ale my jsme dopadli opravdu dobře. Mnoho lidí ze sousedství, přišli o mnohem víc a vytrvalý déšť jim nahání i teď husí kůži.


Ale mám i dobré zprávy a to:
+Angelika Zašovský květ si odváží z MVP v Brně CACIB a z TŘÍDY ŠAMPIÓNÚ.
Právě nám tuto krásnou zprávičku telefonovala její hrdá majitelka Janička Mráková. Holky přijměte od nás upřímné gratulace. Moc vám to přejeme, vy si to opravdu zasloužíte. Děkujeme za reprezentaci naší chov.stanice

Na téže výstavě v třídě veteránů vyhrál i brácha naší Ariellky. ART Z FAUSTOVA DOMU. Artíkovi i paničce také velká gratulace a mnoho pozdravů! Snad bude Arinka na podzim ve formě, rádi bychom se zůčastnily podzimní klubovky v Kroměříži, protože Arinka je ve svých 9-ti tetech stále krásná.

Přestává pršet, tak valíme na procházku S vyplazeným jazykem