Výlet do lomu

17. července 2009 v 17:40 | Zašovský květ |  Aktuálně

Fotky +Více
Včera jsme měli u nás Peťu, který mi trpělivě pomáhá se stránkama. Spal v obýváku v obležení obou našich dam. Chlupů tam bylo jak ze dvou hovawartů , ale šťastní vypadali všichni tři. Na oběd jsme jeli k jeho mamině, mé výborné kamarádce a přítelkyni, Gabce. Mají na Bystřičce chatu a tráví tam celé léto.
Jen co jsme vystoupili z auta, Arinka s Baxou se vrhly vítat Gabču a jejího druhorozeného syna Šimonka, zvaného Krasoň, s takovou vervou, že se museli přidržovat. Naše holky je totiž bezmezně milují- celou rodinu! Většinou pak nastává problém s chaty odjet. Baxa ještě jakž-takž, ale Arinka to tam všechno tak zbožňuje, že proběhne celou chatou, zírá na mně z terasy přes zábradlí, že jako ještě nee. Pak zabere až balonek jako lákadlo.Po dobrém obědě přijela na návštěvu kamarádka Lucka, která momentálně žije i s přítelem v Anglii. Před časem jim v 10-ti letach odešel černý labrador, tak se intenzivně muchlala s našima holkama, v rámci terapie. Až se Šimpa vyspinkal, šli jsme hromadně na procházku do nedalekého lomu. Ještě při cestě Ariska vyhnala malou pudlici od Gabčiny chaty, protože to je její kamarádka a ona se o ni nebude dělit s žádnou malou chlupatou zrzavou pudlí holkou! Na štěstí majitelé pudlice Žofky jsou normální sousedé, kteří to pochopili. Arinku znají od štěňátka a vědí, že straší tak na oko.
Hříbky jsme cestou nenašli, asi už byly vysbírané, ale psiska se náramně vyběhaly, dokonce Baxa ani nechytla žádnou zajímavou stopu a já měla foťák u sebe- světe div se! Takže budou i nějaké obrázky
neználek v lomu