KRYTÍ

13. srpna 2009 v 7:49 | Zašovský květ |  Aktuálně-Starší články
PRVNÍ OPRAVDOVÁ BAXYNČINA LÁSKA
Tak je to tady, přišel můj velký den! Panička mi o něm povídala, ale moc jsem v tom jasno neměla. Pořád slibovala, že pojedeme na výlet a že tam na mně bude čekat můj vyvolený. No spíše její vyvolený, vždyť já jsem ho čmuchala jen na obrazovce počítače... Zkušení ví, že tam toho moc nevyčmuchám... Ale panička mne nezradila. :) V pátek odpoledne jsme dorazili na místo, povídali že do Polska, a jen co jsem vyhupsla z auta stál tam ON. To vám byl ale takový krásný hovawartí kluk, že se mi z toho úplně zatočil ocásek... Něžně mi olizoval ouško, asi mu panička prozradila, že to na mně platí. Pak jsme laškovně pobíhali po krásné zahradě jeho paničky Oly. Já jsem samou láskou zapomněla štěknout jeho jméno! Říkali mu Míša, ale v občance měl Nellik Las Ksiezniczek. Že to zní hezky...? Jen nevím jestli jsem teď paní Nelliková nebo ta druhá... Je to fuk, důležité je, že jsem s ním mohla strávit svůj čas až do neděle a oba jsme si to náramně užili. Ještě jsem mu stihla slíbit, že když z naší velké lásky budou malí Míšové a Nellikové nebo i Mišky a Nellinky, tak budou mít jeho jméno napsané v rodném listě i v občance. Panička říkala, že chlapi jsou na takové věci pyšní. No už končím se psaním, přebírá to panička, a já fíčím baštit!
Fotky > ZDE <
MÁME NAKRYTO!!!
Jak už se Baxyčka pochlubila, byli jsme o víkendu krýt v Polsku u paní Oly Pasko. Její pejsek se nám opravdu moc líbil, ale vidět ho na živo předčilo naše očekávání. Nádherný urostlý černoznakatý pes s velmi příjemnou povahou. Kdo je na něho zvědavý, tak mrkněte na >http://www.hovawart.wizja.net/< Bydlí tam s ním ještě tři HW holky a jeden pejsek původem z útulku. Je naprosto úžasné v jaké pohodě může žít více psů, když mají skvělého pána. Ola je jednoznačně šéfem smečky. Smekám před ní, protože to co jsem měla možnost vidět u ní, mne pohladilo nejen po duši, ale i po srdci.
Touto cestou děkuji Ole za pohostinnost, trpělivost (za tu také Miszovi) a pro mne i nové zkušenosti. Teď nezbývá než se těšit, jestli všechno bude, jak doufáme... Držte nám palce!!!
Fotky > ZDE <