Pracovní hovawartka Baxynka

7. srpna 2009 v 13:02 | Zašovský květ |  Aktuálně-Starší články
4.8.2009
Zdravím všecky, co tu za námi chodíte! Se mi tak dobře píše, když si to můžu tlapkou všecko naplácnout, jak ten život psí jde . Panička to moc necenzůruje, tak můžu prásknout občas i něco na ni..
Si představte, že mi brání v lásce!!! Pravda, mně se líbí teď skoro každý.. Dostávám se do svých "nejlepších dnů", panička sice říkala něco o zatemněné hlavičce hormónama nebo čím, ale já vím že s hlavou to nemá nic společného! Prostě ona mně nechápe! Já "je" všechny fakt miluju! Jsou tak dvorní! Třeba ten baset, co bydlí na kopečku, ten má takový kukuč! Skoro si dovedu živě představit i naše společné štěňátka! A že je kapku menší než já, to mi fakt starosti nedělá! Jsem to viděla v televizi, teď je to největší hit! Ona krásná mladá vysoká modelka (to jako já) a on scvrklý starý flekatý (to jako můj drahý baset).
Tak co na tom ? Můžou dvounožci, tak snad by mohli i čtyřnožci... A nebo ten labrador od vedle, ten by taky stál za hřích! Škoda, že má tááák vysoký a pevný plot! Jsem přemýšlela, jak ho překonat, ale moje panička to asi zmerčila a teď musím chodit pracovat s ní do jejího kadeřnictví. Má to tam sice moc hezké, lidičky mně tam hladí a obdivujou, nosí mi i dobrotky, ale žádná nová láska! Ale slyšela jsem, jak si povídala s jednou zákaznicí, že má na pátek pro mně překvapení. Prej jedeme do Polska! Asi nějaký výlet...často jezdíme na výlety, ale pak jsem tomu moc nerozumněla. Nějaké krytí...ale já nevím co to je! Posledně jsem se chtěla přikrýt v posteli, ale nedovolila mi to. A teď se mám jet přikrývat na výletě....taky v tom nemá jasno! Ale já to zjistím a pak to na vás vyštěknu. Haf! A teď mi promiňte, přišla mi další klientka a bude mně masírovat, nebo ji bude panička melírovat?...
Fotky > ZDE <