Zprávy od taťky Míšy + příprava porodnice

13. září 2009 v 16:13 | Zašovský květ |  Aktuálně-Starší články
V pátek jsem dostala poštu od taťky Míšy (Nellika) a jeho paničky Oly. Jsou tak rádi, že na ultrazvuku nám ukázali naše Míšobaxyčky, že vytvořili reklamu na svých stránkách. Předpokládám, že je to práce z větší míry Oly, však víte, že chlapi nemaj to správné rodičovské cítění. Než k něčemu dojde jsou celí hrrr a pak abych si to odedřela sama! Ještě že je to můj miláček chlupáček, všecko zvládnu, vod čeho jsem správná hovawartí ženská!? No hlavně tím chci štěknout poděkování celé Míšové smečce, že nám pomáhají najít ty nejlepší pánečky pro naše budoucí potomky.
No koukněte: > Tu Pilnuje <

Baxy pečlivě dohlíží na tvorbu svých stránek:
Právě přišel e-mail od taťky Míšy
Nic zvláštního se u nás teď neděje. Pán tady lítá se štětkou a maluje mi porodnici. Sice nevím, jestli to není zbytečná práce, bo já jsem si vyhlídla místo u něho v posteli, ale když mu to dělá radost... Na druhou stranu bude mít kde hlavu složit, až prokoukne můj plán.
Jo a taky už mi připravil letní byteček, abychom s malýma hovíkama mohli testovat i paniččinu zahradu. Zatím tam s oblibou čundruje naše kočka Enya, ale až ji začnou nahánět štěnda, tak se zase usádlí ráda doma na gauči.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.