DEN "D" aneb jak přišla na svět naše "Céčkové" štěňátka

10. října 2009 v 9:51 | Zašovský květ |  Aktuálně-Starší články
9.10.2009
Je velmi brzské páteční ráno, jsem velmi unavená, ale velmi šťastná novopečená maminka pěti nádherných štěňátek. Moje a Nellikovy (Miszovy) mimuška se narodily ve velmi hezký podzimní den, den kdy se narodil i paniččin tatínek, který bohužel už není mezi námi, ale takto žije v nás nadále.
Už v podvečer mi nebylo moc dobře, po procházce jsem začala zvracet, poposedávat, chvilku ven, hned zase domů...co vám budu povídat, zkrátka stavy jako před porodem. Panička se mnou statečně čekala, co se bude dít, asi 8x uklidila všechno co jsem nestihla vyvrhnout na zahradě, ale já jsem chtěla vydržet na půlnoc, kdy se začíná nový den. A 50minut po půlnoci jsem porodila první černoznakatou holčičku, kterou jsme ihned pojmenovali CORALLE. Moje první je tedy takový klenot, korálek, vzácný...
Po půl hodině ji následovala druhá černoznakatá pusina a ta dostala jméno CRAZZY BAXY. Pak jsem se šla projít po zahradě, ať se zbytek štěňátek v bříšku seřadí a další byl černoznakatý pejsek CAIRO JANE. Trošku jsem si spočla a už se hlásil na svět opět černoznakatý kluk se jménem CASPER. Jako bonus pro moji paničku jsem na závěr přivedla na svět blonďatou holčičku po babičce Ariellce a budeme jí říkat COCO ARI. Všichni mají za jménem Zašovský květ a jsou pokračovateli života a chovné stanice kterou s mojí paničkou založila moje maminka ARIELLA Z FAUSTOVA DOMU.

Já jako panička musím napsat, že jsem velmi šťastná, že Baxyčka přivedla na svět v podstatě samostatně takové krásné kulíšky a přeju jim, ať jsou zdraví, veselí a dostanou se k bezva lidem, kteří ocení krásu a lásku hovawartů.
Fotky > ZDE <
 


Komentáře

1 Andrea a Fany Andrea a Fany | Web | 10. října 2009 v 14:37 | Reagovat

Díky... Bláznivá Baxy no to je dobrý hele:D

2 Irena Cmerková Irena Cmerková | E-mail | 11. října 2009 v 13:17 | Reagovat

Gratuluji Baxyčce i paničce ke krásným štěňátkům!  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.