Štěňátka rostou jako z vody

10. listopadu 2009 v 19:52 | Zašovský květ |  Aktuálně-Starší články
12.11.2009
Tak bucifálci jsou den ode dne šikovnější, silnější, rychlejší, nenapapanější, roztomilejší a panička je z nich nadšená. Nemůžu blafnout, že já pyšná nejsem... jsem! A jak! Jsou to zkrátka moje děcka a celé po mně a Miszovi! Už baští opravdové pejskové jídlo, vedou bitvy se střapáčem Pongem (on je teda rychlejší, ale oni už těžší), vyjou na měsíc (aspoň myslím, že na měsíc, bo já spím už u pána v ložnici..), vymýšlejí různé úkryty (panička je pak zachraňuje, bo ty jejich prdelky občas nejdou ven) a vůbec proč ten čas tak rychle letí?!

Corállka nakonec pocestuje do Polska, odtud je její taťka. Bude mít za společníky dva německé ovčáky s dlouhýma vlasama. Panička říkala, že jsou krásní, ale Ariellka má na ovčáky naprosto odlišný názor o kterém se tady nebudu rozepisovat, neboť by to mohlo být považováno za rasismus... No hlavně, že její budoucí pánečci jsou z ní nadšení a už se spojili s paničkou od Miszy a budou tam chodit na rady

Casper a Crazzy Baxy ještě nemají ty správné páníky, ale ještě mají čas, přece je panička nedá prvnímu, kdo si řekne! Musí mít pochopení pro hovawartí velké srdíčko a nabídnout na oplátku totéž.

Ariellka už má svoji rozškrábanou bolístku na ústupu. Krásně se jí to hojí a už nemá potřebu si to hlavně škrábat. Jak jí pleška zaroste novýma "vláskama" zase může machrovat Ale není z ní taková ta klasická hlídací babička... Nechává mi ty moje draky na krku za každé situace! To mám asi za to, že jsem ji k nim nechtěla pustit ještě když byli roztomilé hovimiminka! Teď jsou z nich rozjívení dacani a já se divím
Panička teď prožívá období, které se dá nazvat, že nestojí za psí štěk. Ale ona ví, že nám stojí nejen za ten psí štěk, my bychom hromadně za ni štěkali od rána do večera. Snad v nás má tu správnou oporu na čtyrech nožkách (momentálně to musíme násobit osmi) a slibujem, že ji v tom nenecháme plácat! Jsme přece NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ !!!
Fotky z posledních dnů > ZDE <
5.11.09 aneb první opravdové jídlo > ZDE <
3.11.09 Fotky jak pejskové běhají > ZDE <
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.