5.12.09 Coralle a Coco Ari odjely do nových domovů

6. prosince 2009 v 17:24 | Zašovský květ |  Aktuálně-Starší články
V sobotu 5.12. odjely do nových domovů Coralle a Coco Ari.
Pro Korálku přijeli před polednem až ze samého středu Polska manželé Agnieszka a Piotr. Už před třemi týdny se rozhodlovali mezi štěňátkem z Polské chov.stanice a naší. Ale Korálka jim očividně učarovala na první pohled, tak hned padlo rozhodnutí. Kvůli štěňátku, které si vybírali, najezdili 950km, aby vybrali to "své". Tak věřím, že jim bude dělat radost a jak už Korálka psala po příjezdu do nového domu, moc se jí tam líbí. Jsou tam velké stromy, protože bydlí u lesa. Společnost jí dělají dva němečtí dlouhosrstí ovčáci a kocour. Tak Korálko: hodně štěstí!!!
Odpoledne jsme vezli Kokinku. Ona byla velké překvapení pro dvě nejlepší ženské našeho kamaráda Rosti. Svou dceru a manželku (obě jsou Evičky). Už mají doma pětiletého hovíka Axíka a často spolu chodíváme na procházky. Proto bylo moc těžké utajit toto sladké tajemství. Hrozně obě toužily po blonďaté holčičce, ale původně byla zadaná a jen jedna... Ale asi tomu osud chtěl a paní si rezervaci rozmyslela a bylo rozhodnuto! Slzičky štěstí a překvapení, emoce, to všechno bylo nakažlivé. Vydržet 8 týdnů nic neprozradit stálo ale za to.
Kokinka bydlí asi tři až čtyři kilometry od nás, takže se budeme jistě často vídat a bude mít možnost pohrát si se zbývajícími bucifálky, kteří vyrazí k domovu před vánocemi
Fotky > ZDE <
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.