Naše štěňátka budou trávit vánoce už ve svých nových domovech

20. prosince 2009 v 21:39 | Zašovský květ |  Aktuálně-Starší články
Všichni jsme věděli, že den kdy se bucifálkové nadobro rozkutálejí do světa přijde, jen panička doufala, že ten čas s nima neuteče opět tak rychle. Spletla se, utekl rychleji, než bys řekl švec.
Ve čtvrtek v podvečer si přijeli pro Casperka. Měl sbalenou výbavičku a už ráno mu panička říkala, že na něj bude čekat v novém domově velký hovawartí kamarád a ten mu všechno ukáže a bude mu příkladem a bude stát za ním, kdykoliv ho něco překvapí nebo vystraší. V Ústí nad Orlicí ho čeká velká zahrada s domečkem a panička s dobrůtkama. Casíček byli s malou Baxyčkou nejmazlivější členové malé smečky. Tak Casíčku hodně štěstí a dělej novým pánečkům radost!

Ze čtvrtka na pátek spal Cairo doma v kuchyni, aby mu nebylo smutno. Naštěstí se vášnivě rozloučil s bráchou a tak únavou spal téměř celou noc. Odpoledne přijel nový pán s dcerou, mojim pánečkům přivezli pozornost v láhvi a Cairovi nový pelíšek. A tak se Cairýsek vydal na dalekou cestu, až do Humenného. Při tom počasí, které je sice vánoční, přesto náročné na cestování, dorazili do nového domova až pozdě večer. Panička věří, že Cairo bude dobrým nástupcem odvážného a krásného westíka, který na jaře opustil teď už Cairovu rodinu. Cairýsku i tobě hodně štěstí, buď šikula jako do teď a ať je tvoje nová rodina na tebe pyšná.
Jeho kmotřička Jana z Uh.Brodu zatlačila jen slzičku- po ní má Cairýsek svoje druhé jméno: Jane. Proto Cairo Jane. Na kontrolní návštěvě ještě malých bucifálků, jim přivezla (samozřejmě za doprovodu celé Slavíččí rodiny ) dobrůtky a dárečky. Pakl Pribináků ten padnul za vlast hned jako první
Fotky > ZDE <
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.