A je po svátcích...

10. ledna 2010 v 12:27 | Zašovský květ |  Aktuálně
Svátky utekly jako voda, je čas na ňákou malou aktualizaci. Vánoční svátky jsou skvělé v tom, že panička i pán mají více volna, nenutí nás ráno ven z pelíšků, chodíme na společné prochajdy, pořád je něco dobrého k uloupení (například domácí vánočka je mňam!!!), no a pak ta pohoda...
Štědrý večer byl opravdu štědrý. Dárečky dostali všichni, ale my chlupáči nejvíc. My jsme měli Ježíška Zašovského a taky Uherskobrodského. A ten byl super, protože jsem s ním mohla roztáčet Ponga jako konga! To máte pořádný přetahovací uzel, na jedné straně jsem já a na druhé on. Je to malej záškvara, ale ten zákus! No a pak stačí pořádně ho roztočit. Zatím jen trénujem, ale přijde ten den, kdy ho v té rychlosti pustím a Pongo bude první kosmonaut bez skafandru.
Fotky > ZDE <

Cairo se už zabydlel v novém domově a zprávičky od jeho pánečků jsou víc než potěšující. Miluje pobyt venku, už hlídá terasu, procházky jsou potěšením, nohavice volně plápolající pokušením, papoušek Mesner velkým kámošem, který už umí volat jeho jméno. Podle slov jeho pána je to statečný a velice zvídavý, chápavý a učenlivý kluk.
Corálka s paničkou nám píšou téměř každý týden. Jsou do ní zamilovaní všichni, včetně babičky, která nosí takové ty velké sukně, které zase miluje ona. A dva ovčáci jí dávají jistě dobrou školu.
Cr.Baxyčka si hoví ve velkém koženém křesle a jen doufáme, že ona babičku moc neprohání...
Casperkova rodina se zatím moc neozývá, ale jakmile dostaneme nějaké zprávičky, hned tu budou.

No a s Cokinčinou rodinou jsme prožili přelom roku. Na Štěpána jsme k nim doprovodili našeho pána, aby pomohl skolit předem vybraného dobrovolníka určeného na silvestrovské meny. No i nám bylo beránka líto, raději ho proháníme po ohradě, ale co na plat. Měli jsme se z něho dobře všichni. Náš páneček připravil gulášek a jako dezert nakládaný grilovaný ananas, a Kokinčin páneček naložil beránkovo masíčko do nějakého úžasného koření a na Silvestra jsme po pořádné prochajdě grilovali ve venkovním krbu. Ponásek se nemohl nabažit hry se svou blonďatou kráskou, která ho již o 10 kilo přerostla, Arinka miluje takovéto pařby se spoustou dobrých lidí a užívala si to, no a Baxyčka dováděla s domácím Axíkem a na Nový rok ještě i s Kokinou. A po novoroční řádné procházce jsme spali celé odpoledne, s jednou čůrací pauzičkou, až do druhého dne. Zkrátka byla to pohoda, pane Jahoda
Fotky > ZDE <
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.