Červen 2010

Novinky nejžhavější MVP BRNO - 20.06.2010

22. června 2010 v 7:33 | Zašovský květ |  Aktuálně
Máme spoustu novinek !! Ale pozvolna...
Panička se po sobotním společném cvičení Zlínských záchranářů ňák moc motala kolem pracovního batohu, auta, sbalila dokonce naše obě skládací boudičky...no bylo to takové celé podezřelé. Dobrůtky ze sušeného masa taky zabalila, ale co fakt chystá jsem s Ariellkou pochopila až když se vytasila s výstavníma vodítkama. No páni já ho neviděla snad víc než rok! Co s tím jako sleduje? Snad nás nepotáhne na nějaký předváděcí dýchánek pro důchodce či nedej psí bože na výstavu- vždyť ví jak to nesnáším! No mamka Arinka je zkušený matador: přijde, zapózuje, hodí bočkem, mrkne očkem, sklídí úspěch i obdiv, sbalí medaili i s pohárem a důstojně odkráčí.... No jo mamka- ta má figuru! Ale já miluju svoji zahradu, pánečka, hlídací babičku, velké procházky nebo i cvičák a otravný (no někdy i velmi zábavný) Ponádlo je mnohem lepší než nesmyslné vystavování. Nicméně panička slíbila, že bude za slušné chování náležitá odměna, tož jsem se posnažila zmáčknout.
Super byl náš podpůrný tým ve složení Dáši, Radky a našeho pánečka. Už toto zaručovalo dobrou zábavu. A když jsme dorazili na místo, tak nás tam čekala ségra Bella s paničkou Kristýnkou. Než jsme s Bellou přišly na řadu, tak jsme obešli pár stánků s dobrotama. No panička naštěstí není lakomec a koupila mňamky pro celý regiment a páneček se posnažil a přikoupil balónek od Gappaye. Jóó ten bude lítat! Dáša s Radkou samozřejmě nebyly pozadu a pro své čtyřnohé lásky nesly několik igelitek- brzy je asi navštívíme, ať také ochutnáme !
Pak nezbytné počísnutí pěšinky, připnutí startovního čísla, výměna obojku za výstavní vodítko a pojďme !!! No bylo nás ve třídě přihlášených 10 krásek. Měla jsem pocit, že jedna hezčí než druhá a nervozita byla zde. Panička taky divně dýchala, normálně bych jí naordinovala panáka něčeho ostřejšího- dnes ale šoféruje naši káru. Soustředíme se jedna na druhou, sem tam na sebe mrknem s Bellou a Kristýnkou. Na štěstí má panička ty úžasné pamlsky a sklidňuje tím moje něrvy! Jsme na řadě. Táák, úsměv, zuby, paní rozhodčí mně ošahává, no nevadí neubyde mně, běžíme, jedno kolo, druhé, postoj, trochu se škrtím na tom blbým vodítku, prd paní rozhodčí rozumím, mluví německy, ale usmívá se a vypadá pozitivně. Tož fakt nevím...
Pak mně panička moc chválí, některé kolegyně odchází z kruhu, už bych taky šla, dokonce i Bellinka jde... Ale my zůstáváme a běžíme dál. Panička se culí a moc mně chválí. Jóó´super, máme VÝBORNOU a čtvrté pořadí. Mňam, konečně pořádný kus dobrůtky, malé pózování pro fotografy a hurá za pánem!!! Jdem na pivo !
baxyčkaNo ale za chvilku se vracíme, já si jdu zdřímnout do boudičky, ještě že je máme a panička odchází s Ariellkou. Je sice jediná ve své třídě veteránů (seniorové zní lépe, ale co už), ale paní rozhodčí je nadšená. Obdivuje se jejímu věku a kondici, hladí si ji po hlavě, zádech, kouká na zuby, je nadšená z pevnosti kostry a vyvinutého hrudníku. No ty hodiny plavání, co mně tahala na člunu jsou hold někde vidět! Palec nahoru mluví za vše a chvála, kterou Arinka dostává je slyšet až do mojí boudy. Mamka je stále jednička a panička je šťastná. Běží ještě o vítěze plemene, ale mládí vpřed a vítězí zaslouženě nádherný pes Kuno Royal Safe. Blahopřejeme !!!
Panička mi hučí do ucha ať tady písnu pozdrav všem, se kterýma jsme měli tu čest se vidět i běhat v kruhu, potěšilo nás setkání s přáteli internetovými i těmi, co už známe déle a ještě slzí něco o tom, jak je šťastná, že nás má.
arielka
Fotky > ZDE <


Děti jsou radost !

2. června 2010 v 19:57 | Zašovský květ |  Aktuálně
Musíme poděkovat všem, kdo nám posíláte pozdravy! Velmi si toho vážíme a děkujeme za ně!
Přidáváme přáníčko, které dostala Ariellka od své dcerušky Akirky > http://akirkahovi.cz/news.php a její rodiny. No není kouzelné to její děcko ???
Akira

1.6. Ariellka slaví desáté narozeniny

2. června 2010 v 19:54 | Zašovský květ
Holčička naše blonďatá má 10let !
Není to snad ani pravda, jak nám těch deset společných let uteklo. Arinka je pro mně nejúžasnější a největší kamarádka ! Ti co nás znají, dají mi za pravdu. Ariellko přeji ti hlavně zdraví, zdraví a zdraví!!! Všechno ostatní přece máme. Buď tady s námi ještě dlouho, máme tě moc rádi a já za sebe děkuju, že jsi !!! Tvoje panička a všichni okolo.
Arielka 10 r.