Srpen 2010

Mojí synovečkové a neteřinky už mají pět týdnů :)

16. srpna 2010 v 17:23 | Zašovský květ |  Aktuálně
Štěňátka po Angelice Zašovský květ a Arturovi Duhový kopec už mají pět týdnů. Všichni mají krásné jména a jen dva plaví pejsci jsou ještě volní a čekají na své budoucí pánečky. K odběru budou začátkem září a nahlédnout na ně můžete zde http://zecolonu.hostuju.cz/novinky2010.html. My se na ně pojedeme brzy podívat osobně a pak vám to tady všecko povykládáme
Bobíci
Bobíci
Bobíci

Jak jde čas v Zašovském květu

7. srpna 2010 v 19:13 | Zašovský květ |  Aktuálně
Nevím jak vám, ale nám to tady u nás letí nějak zrychleně Abych vám to přiblížila, musím se lehce ohlédnout: Posledního červnového dne náš Pongo oslavil první rok života. Panička i s celou naší smečkou mu hezky potřásla pacinkou, dostal spoustu dobrot (některé se záhadně octly v mé černoznakaté držtičce), aportovací balonek (vypadá to, že půjde v Ariellčiných stopách a už teď je magor do hopíčku) a jako bonus mu panička nechala udělat letní střih .

Od 2.7. do 6.7. jsme pobývali na letním výcvikovém táboře, který naše Zlínská záchranná brigáda pořádala na Bystřičce. Ubytovaní jsme byli kempu "Pod hrází" a bylo tam plno pejskařů a hlavně psů. Zkrátka všichni stejně postižení Samozřejmě výcvik byl zaměřen na vodu, vyhledávání osob v sutině, v prostoru čili plošné vyhledání, stopy a poslušnost. Mladí pejsani se seznamovali s různými situacemi, které nám zkušenějším matadorům, už připadají běžné, ale i pro nás bylo nedávno novinkou kde-co . Tréninky byly rozděleny do dvou fází: ranní a odpolední nebo noční.
Vzhledem k horku a aby nedošlo k přetížení či přecvičení nás čtvernožců to bylo víc než dobře naplánováno. Jen někteří dvounožci občas vypadali "lehce" přetrénovaně Panička mi tady říká, ať nezapomenu poděkovat všem za účast, skvělou organizaci a také disciplínu. A když i já (Baxy), Ariellka i Ponádlo štěkáme SUPER SUPER SUPER, tak to už něco znamená. Takže my v Zašovském květu se už teď strašně moc těšíme na podzimní prodloužený výcvikový víkend v Pelhřimově !!!
Arinka
Pongo
Fotky > ZDE <