Únor 2011

Výcvikový den v Brně

20. února 2011 v 10:08 | Zašovský květ |  Aktuálně
Poslední sobotu v lednu jsme strávili společně s partou hovíkářů v Brně. Věnovala se nám Mirka Marcišínová a Mirek Valentin. Oba velmi zkušení výcvikáři, již jsem měla tu čest s nimi pracovat na Kamínkách. No ne že bych je nerada opět viděla, ale doufala jsem, že jedeme na lepší výlet, než pracovní. Tentokrát jsme vytáhli i Coco Ari Zašovský květ s paničkou Evkou. Cocinka zírala na figuranta jako z jara... No hold je to moje děcko po mně Ale nakonec z nás obou vytáhl Míra jen to nejlepší a konečně jsme si i na něho štěkly!
S Mirkou to bylo o poslušnosti, ale jen co jsem ji uviděla, byla jsem jako hodinky. Má nade mnou kouzelnou moc! A aspoň máme s paničkou opět co trénovat a zkoušet. Mirečka nám dá vždy dobrou radu.
No a také jsme trošku pózovali! Byl tam pan Ing.Luděk Novák, který zasvěcoval do krás výstavního kruhu. Já to sice moc nevyhledávám, ale chtěla jsem udělat paničce radost a myslím, že to klaplo!
A už teď se těšíme v dubnu na Kamínka!!! Panička už poslala přihlášku, tak šup šup ať už je to jaro a můžeme něco víc podnikat!