Březen 2011

Trénink Zlínské záchranné brigády na Hradě Lukov

21. března 2011 v 19:47 | Zašovský květ |  Aktuálně
Jako každou třetí sobotu v měsíci, tak i tato proběhla v duchu pracovním. Naše Zlínská .brigáda měla, díky Janě od Benjamina, možnost využít zříceniny Hradu Lukov k tréninku vyhledávání osob. Počasí sice laškovalo se sněhem i větrem, ale my odolní záchranáři jsme to vzali jako výzvu a v dobré sestavě pocvičili celé dopoledne. Osmiletý Vojtíšek nám dělal střídavě figuranta a fotografa. A bral to poctivě!
Konečně to vypadá, že se jaro přiblížilo, protože podnikáme výlety na cvičák i do terénu i 2x týdně. A to je známka, že se panička probouzí ze zimního spánku
Fotky +Více

Naše první štěňátka už mají 7 let

15. března 2011 v 9:11 | Zašovský květ |  Aktuálně
15.03.2004 se v naší chovatelské stanici Zašovský květ narodilo 8 překrásných hovawartích kuliček. Letošních narozenin se bohužel nedožil Axík, který v devíti měsících nepřežil srážku s autem a Ascon, domácky Ron, který v loňském létě náhle odešel za Duhový most za svým bráškou... Stále je nám to moc líto, ale v srdíčkách těch, co měli možnost je osobně poznat, zůstanou na vždy.
Akiře, Angelice, Astonovi, Archimu, Albimu a Artíkovi přejeme pevné zdraví, lásku jejích pánečků a hodně krásných společných dnů a let! Jejich pánečkům děkujeme za péči a lásku o "naše" odchovance. Všechny také moc pozdravujeme!

ari + mimi
arinka s dětmi