Červen 2011

Je libo pejska?

26. června 2011 v 21:51 | Zašovský květ |  Aktuálně
Hledáte něco jiného než hovíka? A co takhle Černého ruského teriéra? Že jsme se tady spletli s nabídkou plemene? Ale nene! V Ariellčině rodné chovatelské stanici z Faustova domu jsou právě k odběru opravdu malí černí čertíci. Otec i matka jsou nádherní představitelé plemene Černého ruského teriéra. A navíc pracovně vedení. Tak kdo ještě váháte, nečekejte a jukněte na +Více
cr1cr

Konečně se dostáváme k aktualizci

26. června 2011 v 21:15 | Zašovský květ |  Aktuálně
Zdravíme všechny naše příznivce a kamarády, kteří za námi chodí na naše stránky. Panička se velice omlouvá, že tak dlouho o nás nedala vědět, ale díky přestavbě našeho domečku, jsme se téměř měsíc nedostali k internetu...
Mimo to, že z domečku máme staveniště a na zábavu zbývá málo času i energie, snažíme se občas paničku vytáhnout i za pejskařinou. Společné cvičení se Zlínskou záchrannou brigádou proběhlo v Dobroticích v bývalých muničních skladech. Trénovat štěkání jel jen Ponásek, Baxyčka hárala a Ariellku jsme nechali odpočívat doma. Parta se sešla výborná a dík patří Ivetě, která akci zařizovala a přijela s oběma hoviholkama Becky Zašovský květ i Boogie-Woogie Kesidy.

Pochlubit se musíme Ariellčinou vnučkou Beyrou (Blue Rey z Ecolonu). Na prestižní speciální výstavě HW na Knížecím rybníce získala Výbornou pátou s krásným posudkem v konkurenci 18-ti fen. Je naší favoritkou a oblíbenkyní a tímto ji a její celou smečku móóóc pozdravujeme a děkujeme za zprávy!
Beyra :)

Ariellka už má 11 let

7. června 2011 v 16:33 | Zašovský květ |  Aktuálně
1.6.2000 - v tento krásný den se narodilo v chovatelské stanici z Faustova domu to nejúžasnější a nejkrásnější štěňátko: Ariella z Faustova domu. Osud tomu tak chtěl a máme ji doma (jak panička s oblibou říká) za odměnu. Ariellko máme tě všichni moc rádi a přejeme ti ještě mnoho let ve zdraví. Jsme pyšní a šťastní, že děláš společnost právě nám!
Ariellka a její potomek z prvního vrhu Archie Zašovský květ