Květen 2012

A máme skoro prázdný dvůr...

21. května 2012 v 16:01 | Zašovský květ |  Aktuálně
Tak během víkendu se nám štěňátka rozkutálely do nových domovů a jen Dariellek pobude malinko déle, než majitelé dodělají oplocení. Snad to bude otázka několika dnů, protože už druhou noc naříká sám v prázném kotci bez sourozenců a přes den se nehne od nás. Loučení s ním bude asi nejtěžší...
Všechny ostatní štěňátka se, podle slov majitelů, výborně aklimatizovala a Desire jsme v neděli k večeru dokonce navštívili, ať si s Dariellkem ještě pohrají. No a malá se tváří, jako by se tam narodila! Jsem moc ráda a přeju ještě jednou všem majitelům a štěňátkám krásný život!
Poslední fotky Dacánků od nás:
Fotky >ZDE<

"D" štěňátka v šesti týdnech

11. května 2012 v 18:42 | Zašovský květ |  Aktuálně
Nestíháme aktualizovat, štěňátka chtějí své a Fíbi je vzorná tetička, ale musí občas i cvičit Usmívající se Dacánci jsou už po třetí odčervení a koncem týdne přijde pan veterinář očkovat a čipovat. Pak následuje kontrola vrhu naší poradkyní chovu a pomalu si budou pejskové balit baťůžky a chystat se do nových domovů...
Všichni majitelé už své štěňátka viděli a těší se, až si je povezou domů. Jen nám bude docela smutno... A hlavně všem jim děkujeme za krásné i chutné dárečky, které svým pejskům přivezli.
Socializace je v plných obrátkách, návštěvy se chodí povinně i dobrovolně muchlit a štěňátka to všechno zvládají bravůrně!

Plavý pejsek Dariell ještě čeká na své budoucí majitele, je tedy ještě nezadaný. Tak kdo toužíte po plaváčkovi, neváhejte a jukněte ne něj ve fotogalerii- je kouzelný!!!

Fotky >ZDE<