Říjen 2012

"C" štěňátka už slaví 3 roky

12. října 2012 v 20:56 | Zašovský květ |  Aktuálně
9 října to jsou tři roky, co jsme povili v Zašovském květu naše "C" štěňátka. Kluci Cairo Jane a Casper a holky Coco Ari, Crazzy Baxy a Coralle Zašovský květ:-) Zlatíčka přejeme vám i vašim pánečkům pohodový život, plný lásky a společných chvil ve zdraví!


Ukázky pro Dětský domov ve Vizovicích

4. října 2012 v 13:37 | Zašovský květ |  Aktuálně
V září jsme byli pozváni do Dětského domova ve Vizovicích, aby jsme dětem ukázali něco málo ze záchranařiny. Bylo to opravdu moc příjemné odpoledne, děcůři byli nakloněni jakékoliv lumpárně s pejskama, schovávali se a psi je vyštěkávali, ale hlavní program byl v házení míčků a krmení piškotama. Zkrátka v těchto dvou disciplínách to bylo 1:1 domácí:hosté) Usmívající se Díky moc za krásný zážitek i pro nás Usmívající se


Hrozně to letí...

3. října 2012 v 21:47 | Zašovský květ |  Aktuálně
Zdá se, že zahálíme, ale ne ne, opak je pravdou Smějící se Chodíváme pravidelně na stopičky, Fíbi se to začalo moc líbit a Baxynka poctivě, jako správný lakomeček, ještě její stopu překontroluje a vysbírá nevyzobané pamlsky Usmívající se)
V létě jsme absolvovaly s Fíbi dva záchranářské semináře. První se konal na Spáleništi pod vedením Jihočeské záchranné brigády a byl specializovaný na cadaver a vodní záchranařinu. Odvezli jsme si opravdu cenné rady a zkušenosti, protože jihočeši jsou zkušení v tomto oboru.
Dvě noci jsme si odpočinuli v kempu u Strakonického rybníka a pak jsme se přestěhovali do Volenic, kde byl seminář pod vedením Beaty Štýbrové v poslušnosti a Ivety Soukupové, ta se nám věnovala v sutinách. Opravdu plodná dovolená Smějící se

Na fotce je Baxy, Fíbi a kámoška Šany.

Fotky >ZDE<